17 Nisan 2019 Çarşamba

SEO Markam

yerel seo ~ lokal seo ~ bölgesel seo ~ seo ~ seo markam
Google da yüzlerce kez aranan yüzlerce web sitesinde defaatla anlatılan seo nedir? ne işe yarar? yararı veya zararı nelere yol açar? Hep merak edip defalarca okusak da kafamızdaki soru işaretlerine istenen cevabı bir türlü bulamadık belki de...

Ben 2009 yılından beri araştırmalarıma ve okuduğum makalelere göre seo terimini şu şekilde açıklamak istiyorum. Google para kazanmasa arama motoru hizmetini vermez. Google reklamları ile para kazanan google kullanıcılara para kazanma fırsatını iki türlü vermektedir. 1. yolu web sitesi yapıp Google Adsense reklamı yayınlayarak, 2, yolu web sitesi yapıp o siteyi geliştirip güncel iyileştirmelere uyarak site yapan firmaları / kişisel web sayfalarını üst sıralara çıkararak ürün sattırarak, reklam tanıtım yaptırarak yani markalaşma yolu ile web dünyasında yer vererek para kazandırmaktadır.

SEO çalışmaları bu aşamada bize fayda sağlamaktadır. İyi yapılan web site ve seo ayarları ile web dünyasında iyi yer edinin siteler doğal ziyaretçilerle çok iyi organik pazarlara sahip olabilmektedirler. İşlek bir caddede yer alan dükkan gibi aktif müşterilere ulaşmış olmaktadırlar.

SEO çalışmaları zamana yayılan bir çalışma bütünü olması site sahiplerini sabırla iş yapmalarının ve etik dışı seo çalışmalarına yönlenmemeleri gerekliliği konusunda uyarmaktadır.

Güncel seo kurallarına uyan web siteler zamanla istenen ve hak ettikleri yerlere gelmektedirler. Mobil uyumlu, hızlı ve kullanıcı isteklerine cevap veren siteler her zaman google tarafından gerekli değere ulaşacaktır.

Turan KAYA ~ Ara => 0543 249 5447 ~ SEO Markam ~ https://www.seomarkam.com

Firma Adı: SEO Markam
Web Site: https://www.seomarkam.com
E-Posta: seomarkam@gmail.com
Kategorisi: SEO Sitesi
Adı Soyadı: Turan Kaya
Cep Telefonu: (0543) 2495447
Sabit Telefon: -
Fax Telefonu: -
Posta Kodu: 34320
Adres: Gümüşpala Mahallesi Kuruçeşme Caddesi Rafetbaba Sokak
İlçe: Avcılar
İl: İstanbul

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İL İL WEB SİTELER / FİRMALAR

SOSYAL MEDYADA BİZ

E-MAİL ABONELİK

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Ad

E-posta *

Mesaj *